24. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik ONLINE

Niestety w tym roku Pikniku Naukowego na PGE Narodowym nie będzie. Ale nie oznacza to, że w ogóle się nie odbędzie! Zastanawiacie się jak to możliwe?

9 maja – w dniu Pikniku zapraszamy na Piknik Naukowy Online. Podczas transmisji na żywo, która rozpocznie się z parku przy Centrum Nauki Kopernik, pokazane zostaną materiały wideo przygotowane specjalnie przez wystawców.

Będziecie więc mogli wybrać się na piknik zostając w domu!

Zapraszamy w sobotę, 9 maja od godz. 11.00 na facebookowy profil Centrum Nauki Kopernik. Wybierzcie się na piknik w domu!

Wydział Chemii UW, jak co roku, bierze udział w tym wydarzeniu!

Link do streamingu: https://www.facebook.com/353030510177/posts/10156952742290178/?d=n

Serdecznie zapraszamy!

? RAMÓWKA PIKNIKU NAUKOWEGO ONLINE ?

10.55 – powitanie
11.00 – otwarcie Pikniku
11.06 – zapowiedź gościa specjalnego – Korea
11.08 – film specjalny – Busan National Science Museum Korea